















Coleman Kobuk Valley 3 Plus 3 person(s) Green Dome/Igloo tent
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Coleman
- Κωδικός: WLONONWCRONZ3
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 63.50cm x 22.30cm x 25.60cm
- EAN: 3138522094737
258,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 208,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Comfort sleeping capacity (max) | 3 person(s) |
| Exterior finish material | Polyester |
| Frame type | Hard frame |
| Ground cloth | Yes |
| Ground cloth material | Polyester |
| Guarantee | G024M |
| Interior material | Polyester |
| Number of rooms | 1 |
| Number of sleeping places | 3 person(s) |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 5.1 kg |
| Package width | 580 mm |
| Pole material | Fiberglass |
| Product colour | Green |
| Purpose | Camping |
| Tent fabric waterproof rating | 4.5 m |
| Tent floor material | Polyester |
| Type | Dome/Igloo tent |
