



Fire-Maple FMS-X3 camping stove
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FIREMAPLE
- Κωδικός: WLONONWCRCJY9
- Βάρος(kg): 0.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.30cm x 13.30cm x 19.50cm
- EAN: 6971490126270
86,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible with | compatible with screw-on cartridges (EN417) |
| Folded width | 13,3 cm |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS04: Compressed gas |
| Height | 265 mm |
| Material | Stainless steel Copper Aluminium |
| Non-slip feet | Yes |
| Piezo igniter | Y |
| Power | 2220 W |
| Product colour | Green |
| Specific features | non-slip feet, flame adjustable, foldable design |
| Warnings | Ensure that the burner is completely cooled down before storing. Keep away from sources of fire and high temperatures. Do not use in confined spaces. |
| Weight | 600 g |
| Width | 254 mm |
