



Samsung M321R4GA3PB0-CWM memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 ECC
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Samsung SemiConductor
- Κωδικός: PSESA4DR50016
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 13.50cm x 3.00cm
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 590698
1.360,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.097,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Chips organisation | 2Rx8 |
| Component for | Server |
| ECC | Yes |
| Guarantee | G036M |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.1 V |
