



















Thrustmaster T.Flight Hotas X Black USB Flight Sim PC
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Thrustmaster
- Κωδικός: WLONONWCRFPKE
- Βάρος(kg): 2.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 26.00cm x 24.00cm
- EAN: 3362932913535
147,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 119,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Buttons quantity | 12 |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Depth | 264 mm |
| Device interface | USB |
| Device type | Flight Sim |
| Gaming platforms supported | PC |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 265 mm |
| Master (outer) case height | 550 mm |
| Master (outer) case length | 290 mm |
| Master (outer) case net weight | 12.9 kg |
| Master (outer) case width | 750 mm |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 265 mm |
| Package weight | 2.89 kg |
| Package width | 242 mm |
| Power source | Cable |
| Product colour | Black |
| Products per pallet | 48 pc(s) |
| Programmable buttons | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 2.17 kg |
| Width | 242 mm |
