











Νέο Προϊόν












Honor Magic 8 Lite 5G 17.2 cm (6.79") Hybrid Dual SIM MagicOS 9.0 USB Type-C 8 GB 512 GB 7500 mAh Brown
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Honor
- Κωδικός: TKOHO1SZA0069
- Βάρος(kg): 0.32kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 9.00cm x 17.70cm
- EAN: 6936520884315
389,64€
Χωρίς ΦΠΑ: 314,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Ambient light sensor | Yes |
| Battery capacity | 7500 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth profiles | SBC APTX-HD APTX-Adaptive LDAC AAC |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Colour name | Reddish Brown |
| Depth | 161.9 mm |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.79") |
| Display resolution | 1200 x 2640 pixels |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera aperture number | 2.45 |
| Front camera resolution | 4608 x 3456 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| GPS (satellite) | Yes |
| Gravity sensor | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard |
| Height | 7.76 mm |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Mobile network generation | 5G |
| Operating system installed | MagicOS 9.0 |
| Panel type | AMOLED |
| Platform | MagicOS |
| Position location | Yes |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor model | 650 |
| Product colour | Bronze |
| Proximity sensor | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera aperture number | 1.75 |
| Rear camera resolution | 12000 x 9000 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 108 MP |
| Rear camera type | Dual camera |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera resolution (numeric) | 5 MP |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB version | 2.0 |
| Warnings | Do not expose the device to high temperatures or direct flames. Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged. Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point. |
| Weight | 189 g |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b |
| Width | 76.1 mm |
