











Nubia Z2468N 17.2 cm (6.78") Dual SIM Android 15 5G USB Type-C 20 GB 256 GB 5000 mAh Sand
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Nubia
- Κωδικός: WLONONWCRP830
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 11.00cm x 19.00cm
- EAN: 6902176153822
276,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 222,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audio formats supported | MIDI WAV AMR AAC FLAC MP3 IMY ADPCM OGG |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 2940 min |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Cables included | USB Type-C |
| Colour name | Titanium desert |
| Compatible memory cards | Not supported |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Depth | 6.7 mm |
| Display brightness | 4500 cd/m |
| Display diagonal | 17.2 cm (6.78") |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| Display resolution | 1224 x 2720 pixels |
| Yes | |
| Efficient cores | 6 |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | B |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Face recognition | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Flash type | LED |
| Front camera resolution (numeric) | 20 MP |
| Front camera type | Single camera |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass 7i |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Height | 164.2 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP68, IP69 |
| Magnetic sensor | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 5G |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Yes |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Operating system installed | Android 15 |
| Panel type | AMOLED |
| Panorama | Yes |
| Performance cores | 2 |
| Pixel density | 440 ppi |
| Platform | Android |
| Portrait mode | Yes |
| Position location | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 2.2 GHz |
| Processor model | T8300 |
| Product colour | Sand |
| Protection features | Water resistant Dust resistant Drop resistant |
| Protective case | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 20 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution | 4096 x 3072 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Screen protector | Yes |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | MicroSIM + NanoSIM |
| Standby time (3G) | 525 h |
| Standby time (4G) | 593 h |
| Talk time (3G) | 33 h |
| Talk time (4G) | 31 h |
| Talk time (5G) | 23 h |
| Third rear camera resolution (numeric) | 0.08 MP |
| Time lapse mode | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB On-The-Go support | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 32 W |
| Video capture resolution (max) | 1080 x 1920 pixels |
| Video formats supported | H.263 H.264 MPEG4 |
| Video stabilizer | Yes |
| Virtual RAM (max) | 12 GB |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 172 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Width | 76.6 mm |
