

























Nilfisk Core 140-8 PowerControl In-Hand PCA EU pressure washer Upright Electric 474 l/h 1800 W Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0028
- Βάρος(kg): 11.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 66.50cm x 39.00cm
- EAN: 5715492223824
335,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 270,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Accessory storage | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 882 mm |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | F024M |
| Height | 300 mm |
| Hose length | 5 m 8 m |
| Lance included | Yes |
| Maximum flow rate | 474 l/h |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Minimum flow rate | 348 l/h |
| Patio cleaner | Yes |
| Power consumption (typical) | 1800 W |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Blue |
| Pump material | Aluminium |
| Set contents | Needle for cleaning pressure washer nozzles Foam sprayer with cylinder |
| Spray nozzle included | Yes |
| Suction power regulation in the hose | Yes |
| Weight | 9.2 kg |
| Width | 371 mm |
| Working pressure (max) | 140 bar |