































































GPD Pocket 4 Ryzen 7 8840U/8" WQXGA (2560x1600) Touchscreen 144Hz IPS/x360/LAN/16GB/SSD 1TB/BT/BLKB/FPR/x360/Radeon 780M 3GB/Win 11 Graphite
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GPD
- Κωδικός: MOBGPDNOT0005
- Βάρος(kg): 1.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.30cm x 24.00cm x 26.00cm
- EAN: 6970787921147
1.201,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 969,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight keypad | Yes |
| Battery capacity | 2906 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in keyboard | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Depth | 144.5 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 22.4 cm (8.8") |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Front camera | Yes |
| Graphics card | AMD Radeon 780M |
| Graphics card family | AMD |
| Guarantee | G024M |
| HD type | WQXGA |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Height | 22.2 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Keyboard backlit colour | White |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Yes |
| NVMe | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | AMD Ryzen 7 8840U |
| Processor threads | 16 |
| Product colour | Black |
| RAM type | DDR5 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total storage capacity | 1 TB |
| USB 2.0 connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB4 ports quantity | 1 |
| Weight | 770 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 206,8 mm |