



















Nilfisk Core 150-10 PowerControl LUXURY CAR WASH pressure washer Upright Electric 468 l/h 2000 W Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NILFISK
- Κωδικός: NELNFLMCI0031
- Βάρος(kg): 15.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 76.50cm x 40.00cm x 37.50cm
- EAN: 5715492233854
395,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 318,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Accessory storage | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Depth | 882 mm |
| Foldable handle | Yes |
| Form factor | Upright |
| Guarantee | F024M |
| Height | 300 mm |
| Hose length | 10 m 5 m |
| Lance included | Yes |
| Maximum flow rate | 468 l/h |
| Maximum water temperature | 40 C |
| Minimum flow rate | 378 l/h |
| Power consumption (typical) | 2000 W |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Product colour | Blue |
| Pump material | Aluminium |
| Set contents | Needle for cleaning pressure washer nozzles Towel Foam sprayer with cylinder Car cleaning glove Car nozzle Underbody nozzle |
| Spray nozzle included | Yes |
| Weight | 11.2 kg |
| Width | 371 mm |
| Working pressure (max) | 150 bar |