



Makita UR012GZ02 brush cutter/string trimmer 2000 W Battery Multicolour
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRFXWO
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 27.20cm x 185.00cm
- EAN: 0088381750400
1.000,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 807,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery voltage | 40 V |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | U-type handle |
| Head type | Blade & nylon line |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Power | 2000 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Multicolour |
| Removable battery | Yes |
| Rotational speed | 6400 RPM |
| Sound power level | 94 dB |
| Type | Brush cutter |
| Weight | 9.3 kg |
