









DeWALT DCH892N-XJ rotary hammer SDS Max
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCREF41
- Βάρος(kg): 14.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 69.00cm x 18.00cm x 53.00cm
- EAN: 5035048791912
1.032,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 832,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable chisel positions | Yes |
| Adjustable speed | Yes |
| Auxiliary handle | Yes |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 54 V |
| Chiseling | Yes |
| Chuck type | SDS Max |
| Depth | 115 mm |
| Drilling | No |
| Guarantee | G024M |
| Hammer drilling | Yes |
| Kickback protection | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Quick release system | Yes |
| Removable battery | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Width | 627 mm |
