
MAKITA DUR368AZ string trimmer 2x 18 V Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0014
- Βάρος(kg): 7.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.60cm x 22.00cm x 183.50cm
- EAN: 088381884228
424,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 341,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting width | 35 cm |
| Guarantee | F012M |
| Head type | Blade & nylon line |
| Idle speed (1st gear) | 3500 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 5300 RPM |
| Idle speed (3rd gear) | 6500 RPM |
| Length | 1823 mm |
| Number of battery cells | 2 |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black |
| Rotational speed | 6500 RPM |
| Sanding disc thread | M10 x 1.25LH |
| Weight | 4.7 kg |
