
Conceptronic 3.5" Hard Disk Box USB 3.0
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSIMJ
- Βάρος(kg): 0.83kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.10cm x 19.30cm x 7.10cm
- EAN: 8714909019071
54,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,22€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter output current | 1.5 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Data transfer rate | 4.8 Gbit/s |
| Depth | 35 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 193 mm |
| Number of storage drives supported | 1 |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package weight | 475 g |
| Package width | 178 mm |
| Product colour | Graphite |
| Product type | HDD enclosure |
| Storage drive size | 3.5" |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA, Serial ATA II |
| USB connectivity | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 200 g |
| Width | 112.5 mm |
