







Icy Dock MB492TKL-B drive bay panel 2.5" Carrier panel Black, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRHAJ
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4711132867497
55,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible products | Icy Dock MB492SKL-B |
| Depth | 118.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| HDD interface | Serial ATA III Serial ATA Serial ATA II |
| HDD size | 2.5" |
| Height | 11.3 mm |
| Key lock | Yes |
| Material | Metal |
| Number of HDDs supported | 1 |
| Product colour | Silver Black |
| Screws included | Yes |
| Size (imperial) | 2.5" |
| Supported storage drive heights | 9.5 mm 5 |
| Type | Carrier panel |
| Weight | 60 g |
| Width | 84.2 mm |
