





















Icy Dock MB095SP-B computer case part Universal HDD Cage
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRTE5
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 4713227445368
67,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,55€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible chassis type | Universal |
| Depth | 163.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 41.3 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 65% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Storage drive sizes supported | 2.5,3.5" |
| Storage temperature (T-T) | -35 - 70 C |
| Type | HDD Cage |
| Weight | 480 g |
| Width | 145.8 mm |
