









Dynatron A26 computer cooling system Processor Cooler Aluminium, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNK8
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0855700001556
91,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Ball bearing |
| Compatible processor series | AMD EPYC |
| Depth | 119 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 60 x 25 x 60 mm |
| Fins material | Aluminium |
| Guarantee | G024M |
| Height | 65 mm |
| Maximum air pressure | 19.04 mmH2O |
| Maximum airflow | 43.75 cfm |
| Minimum air pressure | 0.76 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 8.85 cfm |
| Noise level (high speed) | 53 dB |
| Noise level (low speed) | 18 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Power consumption (typical) | 7.2 W |
| Product colour | Black Aluminium |
| Rack capacity | 2U |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 8000 RPM |
| Rotational speed (min) | 1600 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | Socket SP3 |
| Type | Cooler |
| Weight | 450 g |
| Width | 79 mm |
