









Dynatron A54 computer cooling system Processor Air cooler 6 cm Black, Grey 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNBR
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0784847024473
102,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 82,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Dual ball bearing |
| Fan diameter | 6 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 60 x 60 x 25 mm |
| Fan thickness | 2.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Material | Plastic Aluminium |
| Maximum airflow | 58.31 cfm |
| Minimum airflow (imperial) | 11.91 cfm |
| Noise level (high speed) | 59.8 dB |
| Noise level (low speed) | 25.8 dB |
| Number of fan blades | 7 |
| Product colour | Grey Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Radiator depth | 7.9 cm |
| Radiator height | 6.6 cm |
| Radiator material | Aluminum |
| Radiator width | 11.9 cm |
| Rated voltage | 12 V |
| Rotational speed (max) | 11000 RPM |
| Rotational speed (min) | 2300 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | SP6 |
| Type | Air cooler |
| Weight | 455 g |
