





Inter-Tech K-17 Processor Cooler 9.2 cm Aluminium, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPNLC
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 0855700010220
98,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible processor series | Intel Pentium |
| Compatible products | Intel Xeon E3, Intel Core i7 2600, 2600K, 880, 875K, 870, 870S, 860, 860S Intel Core i5 2500, 2400, 2310, 2300, 760, 750, 750S, 680, 670, 661, 660, 655K, 650 Intel Core i3 2100, 560, 550, 540, 530 Pentium G850, G840, G6960, G6950, G620, G620T |
| Depth | 91 mm |
| Fan diameter | 9.2 cm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 92 x 92 x 25 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 110 mm |
| Maximum air pressure | 3 mmH2O |
| Maximum airflow | 43.36 cfm |
| Minimum air pressure | 0.48 mmH2O |
| Minimum airflow (imperial) | 17.34 cfm |
| Noise level (high speed) | 31.92 dB |
| Noise level (low speed) | 17 dB |
| Product colour | Black Aluminium |
| Rack capacity | 3U |
| Rotational speed (max) | 2500 RPM |
| Rotational speed (min) | 1000 RPM |
| Suitable location | Processor |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1200 (Socket H5) |
| Type | Cooler |
| Voltage | 12 V |
| Weight | 530 g |
| Width | 91 mm |
