









G.Skill Aegis 5 F5-5200J4040A32GX1-IS memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPOW5
- Βάρος(kg): 0.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.80cm x 6.90cm x 17.20cm
- EAN: 4713294238146
2.804,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.261,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
