













G.Skill Trident Z5 Royal F5-7200J3445G16GX2-TR5S memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRJA50
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.80cm x 14.00cm x 2.80cm
- EAN: 4713294235794
2.209,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.781,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS Latency | 32 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory data transfer rate | 7200 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Random latency - read (up to) | 45 s |
| Random latency - write (up to) | 115 s |
| Sequential latency - read (up to) | 34 s |
| Sequential latency - write (up to) | 45 s |
| SPD profile | Yes |
