











G.Skill Flare X5 F5-5200J4040A32GX2-FX5 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: G.SKILL
- Κωδικός: WLONONWCRPONJ
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.10cm x 13.90cm x 21.90cm
- EAN: 4713294238306
3.192,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.574,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
