

















Amewi LR16 Rallye Drift Fahrzeug Radio-Controlled (RC) model Rally car Electric engine 1:16
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRDO6
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260677959728
130,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 105,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Depth | 145 mm |
| Drive type | 4-wheel drive (4WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Guarantee | G024M |
| Height | 110 mm |
| Housing colour | Multi |
| Housing material | Plastic |
| Number of batteries supported | 1 |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 1.45 kg |
| Package width | 340 mm |
| Product type | Rally car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 14 yr(s) |
| Scale | 1:16 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 600 g |
| Width | 285 mm |
