
Amewi 28007 Radio-Controlled (RC) model part/accessory Battery
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRTARE
- Βάρος(kg): 2.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.50cm x 25.10cm x 41.50cm
- EAN: 4260677950886
56,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 45,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Battery voltage | 7.2 V |
| Depth | 48 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 25 mm |
| Number of battery cells | 6 |
| Product colour | White |
| Product type | Battery |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Radio-Controlled (RC) Model Accessories & Supplies |
| Weight | 420 g |
| Width | 140 mm |
