







Amewi AM38 Radio-Controlled (RC) model Airplane Electric engine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRTR5
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260631421193
91,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,68€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 300 mAh |
| Battery type | LiPo 1S |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Channels quantity | 3 channels |
| Charger | Yes |
| Engine type | Electric engine |
| Flight time | 8 min |
| Guarantee | G024M |
| Height | 175 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Expanded polypropylene (EPP) |
| Length | 480 mm |
| Maximum operating distance | 200 m |
| Product colour | Blue White |
| Product type | Airplane |
| Recommended age (min) | 14 yr(s) |
| Suggested gender | Boy |
| Weight | 72 g |
| Wingspan | 51 cm |
