

















Amewi Blue Barracuda V2 Radio-Controlled (RC) model Boat Electric engine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSHSH
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260677951944
92,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assembly instructions | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 1100 mAh |
| Battery life | 15 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | AA |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Engine type | Electric engine |
| Guarantee | G024M |
| Height | 78 mm |
| Length | 355 mm |
| Maximum operating distance | 150 m |
| Maximum speed | 25 km/h |
| Number of batteries (transmitter) | 4 |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 1.03 kg |
| Package width | 290 mm |
| Product colour | Black Blue White |
| Product type | Boat |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Stand included | Yes |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Transmitter frequency | 2.4 GHz |
| Weight | 411 g |
| Width | 88 mm |
