























Jamara 402898 Radio-Controlled (RC) model Sport car Electric engine 1:14
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRSBF
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774478308
107,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery life | 30 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Compatible battery sizes | AA |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 90 mm |
| Housing colour | Grey |
| Length | 280 mm |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Turn left, Turn right, Stop |
| Number of batteries (transmitter) | 2 |
| Original model name | Audi R8 Coup |
| Package weight | 1.57 kg |
| Product type | Sport car |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:14 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 700 g |
| Width | 135 mm |
