



Braun BeardTrimmer 9 BT5520 beard trimmer Battery 40 2 cm Wet & Dry Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: AGDBRAGOL0247
- Βάρος(kg): 0.37kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 10.90cm x 6.20cm
- EAN: 8700216428422
65,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 53,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Attachments quantity | 4 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in display | No |
| Charging time | 1.5 h |
| Cleaning brush | Yes |
| Control type | Buttons Rotary |
| Cordless | Yes |
| Depth | 42 mm |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | F024M |
| Hair comb | Yes |
| Height | 156 mm |
| Maximum hair length | 2 cm |
| Minimum hair length | 0.5 mm |
| Number of length steps | 40 |
| Number of precision combs | 2 pc(s) |
| Operating time | 120 min |
| Package depth | 64 mm |
| Package height | 108 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 360 g |
| Package width | 253 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Travel case | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 138 g |
| Wet & Dry | Yes |
| Width | 45 mm |
