



























Braun Series 3 310s Foil shaver Trimmer Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Braun
- Κωδικός: WLONONWCRALSN
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 20.00cm x 6.00cm
- EAN: 4210201163367
81,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Battery level indicator | Yes |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Charging time | 1 h |
| Cooling | No |
| Display type | LED |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging time | 5 min |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case height | 215 mm |
| Master (outer) case length | 233 mm |
| Master (outer) case width | 182 mm |
| Number of length steps | 1 |
| Operating time | 20 min |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 203 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 56 mm |
| Pivoting shaving unit | No |
| Power cord included | Yes |
| Power source | Battery |
| Precision cutting system | Yes |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shaver system | Foil shaver |
| Shaving system technologies | 2 SensoFoil |
| Trimmer | Yes |
| Washable | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 330 g |
| Wet & Dry | Yes |
