

























Neno Beauty Vio hair dryer 1200 W Pink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NENO BEAUTY
- Κωδικός: WLONONWCRTBPX
- Βάρος(kg): 1.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.80cm x 24.60cm x 35.80cm
- EAN: 5902479677071
259,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cord length | 1.7 m |
| Depth | 41 mm |
| Designed for travel | No |
| Diffuser nozzle | No |
| Fast drying | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 204 mm |
| Ionic function | Yes |
| Manual | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 87 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.55 kg |
| Package width | 357 mm |
| Power | 1200 W |
| Product colour | Pink |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Smoothing nozzle | Yes |
| Travel pouch | Yes |
| Weight | 350 g |
| Width | 41 mm |
