









Tork 558000 paper towel dispenser Sheet paper towel dispenser White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TORK
- Κωδικός: WLONONWCROZMP
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 44.00cm x 35.00cm
- EAN: 7322540349344
92,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 165 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 321 mm |
| Material | Plastic |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 182 mm |
| Package width | 339 mm |
| Product colour | White |
| Type | Sheet paper towel dispenser |
| Weight | 735 g |
| Width | 174 mm |
