





Keter Daytona Deluxe beach chair Grey Lying/Sitting
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ALLiBERT
- Κωδικός: WLONONWCRBUU5
- Βάρος(kg): 8.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 80.00cm x 61.00cm
- EAN: 8711245152851
271,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 219,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Armrest | No |
| Backrest adjustable angle | Yes |
| Castor wheels | No |
| Cup holder | No |
| Cushion colour | Grey |
| Depth | 1950 mm |
| Foldable | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 255 mm |
| Number of backrest positions | 4 |
| Package depth | 674 mm |
| Package height | 664 mm |
| Package width | 398 mm |
| Position | Lying/Sitting |
| Product colour | Grey |
| Quantity | 1 |
| Storage box | No |
| Sunshade | No |
| Ultraviolet (UV) resistant | Yes |
| Weight | 11 kg |
| Width | 650 mm |
