







Tork Singlefold/C-fold Mini Sheet paper towel dispenser White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TORK
- Κωδικός: WLONONWCROZO4
- Βάρος(kg): 1.14kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 44.00cm x 35.00cm
- EAN: 7322540349269
108,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 135 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 291 mm |
| Locking | Yes |
| Material | Plastic |
| Product colour | White |
| Type | Sheet paper towel dispenser |
| Width | 332 mm |
