









Tork Mini Jumbo Roll paper towel dispenser White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TORK
- Κωδικός: WLONONWCROZF4
- Βάρος(kg): 1.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 22.00cm x 11.00cm
- EAN: 7322540354843
95,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 345 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 275 mm |
| Material | Plastic |
| Package depth | 352 mm |
| Package height | 284 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Package width | 139 mm |
| Pallet gross volume | 1280 dm |
| Pallet gross weight | 117.7 kg |
| Pallet net height | 129.7 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net weight | 89 kg |
| Pallet net width | 100 cm |
| Product colour | White |
| Type | Roll paper towel dispenser |
| Weight | 967 g |
| Width | 132 mm |
