



















Technaxx TX-165 Box Outdoor 1920 x 1080 pixels Wall
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TECHNAXX
- Κωδικός: WLONONWCRP202
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 16.00cm x 21.00cm
- EAN: 4260358124209
153,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery included | Yes |
| Battery type | AA |
| Bluetooth | No |
| Built-in HDD | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cables included | USB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal | 5.08 cm (2") |
| Ethernet LAN | No |
| Field of view (FOV) angle | 100 |
| Fixed focus | Yes |
| Form factor | Box |
| Frame rate | 25 fps |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Infra-red wavelength | 940 nm |
| International Protection (IP) code | IP56 |
| Languages support | Italian French Dutch Spanish Swedish English Finnish Danish German |
| LED type | IR |
| Manual | Yes |
| Maximum aperture number | 2 |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Mounting type | Wall |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 0.5 m |
| Normal focusing range | 0.06-0.15 m |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of cameras | 1 |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Number of lenses | 1 |
| Number of sensors | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Optical sensor size | 25.4 / 3.2 mm (1 / 3.2") |
| Placement supported | Outdoor |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Camouflage |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Screws included | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Total megapixels | 8 MP |
| Video formats supported | AVI |
| Video recording | Yes |
| Video resolutions | 640 x 480 320 x 240 720 x 480 1280 x 720 1920 x 1080 848 x 480 |
| Weight | 141 g |
| Wi-Fi | No |
