











Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Snapdragon 128 GB 30.7 cm (12.1") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCROYSD
- Βάρος(kg): 0.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 29.60cm x 20.00cm
- EAN: 6932554463670
323,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 260,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | Not supported |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Battery capacity | 12000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| Battery endurance per cycle | 6198 min |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Card reader integrated | Yes |
| Colour name | Graphite Gray |
| Depth | 7.5 mm |
| Device type | Mobile tablet |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 30.7 cm (12.1") |
| Display number of colours | 1.07 billion |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Dolby technologies | Dolby Atmos |
| Energy efficiency class | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Fast charging | Yes |
| Form factor | Slate |
| Front camera | Yes |
| Front camera aperture number | 2.28 |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 2.5K |
| Height | 279.8 mm |
| Huawei Mobile Services (HMS) | No |
| Internal memory | 6 GB |
| Internal memory type | LPDDR4x-SDRAM |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| International Protection (IP) code | IP53 |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network connection | No |
| Mobile network generation | Not supported |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Pixel density | 249 ppi |
| Platform | Android |
| Processor boost frequency | 2.7 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Snapdragon |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Product colour | Grey |
| Rear camera aperture number | 2 |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Refurbished | No |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 35 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 10 W |
| User interface (UI) | HyperOS 2 |
| Weight | 610 g |
| Width | 181.7 mm |
