













ZTE Blade V70 Vita 17 cm (6.7") Dual SIM Android 14 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZTE Poland
- Κωδικός: WLONONWCRPA64
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.60cm x 3.40cm x 9.40cm
- EAN: 6902176135798
175,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 141,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| App distribution platform | Google Play |
| Audio formats supported | WAV AMR AAC MIDI IMY ADPCM MP3 FLAC OGG |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Battery endurance per cycle | 2447 min |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Cables included | USB |
| Colour name | Jade Green |
| Compatible memory cards | MicroSDXC |
| Depth | 8.2 mm |
| Display diagonal | 17 cm (6.7") |
| Display resolution | 1612 x 720 pixels |
| Yes | |
| Electronic compass | Yes |
| Energy efficiency class | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Face recognition | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Form factor | Bar |
| Front camera resolution (numeric) | 16 MP |
| Front camera type | Single camera |
| GPS (satellite) | Yes |
| Graphics card | Mali-G57 |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Height | 165.8 mm |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Magnetic sensor | Yes |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Mobile network generation | 4G |
| Native aspect ratio | 20:9 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Night mode | Yes |
| Operating system installed | Android 14 |
| Platform | Android |
| Position location | Yes |
| Processor architecture | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | T606 |
| Product colour | Green |
| Protective case | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera flash | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Rear camera type | Triple camera |
| Repairability class | B |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Screen protector | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Second rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card ejector pin | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Standby time (3G) | 791 h |
| Talk time (3G) | 39.5 h |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB On-The-Go support | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB version | 2.0 |
| User interface (UI) | MyOS 14 |
| Video call | Yes |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
| Video formats supported | H.264 H.263 MPEG4 |
| Virtual RAM (max) | 10 GB |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 206 g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a |
| Width | 77.1 mm |
