















Fitbit Charge 6 AMOLED Wristband activity tracker Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: FitBit
- Κωδικός: WLONONWCRPPJX
- Βάρος(kg): 0.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.80cm x 9.70cm
- EAN: 0840353901025
184,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Active minutes | Yes |
| Band colour | Black |
| Band material | Silicone |
| Band size | S/L |
| Battery life | 7 day(s) |
| Battery operated | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Colour display | Yes |
| Control type | Touch |
| Daily totals memory capacity | 30 day(s) |
| Date indication | Yes |
| Depth | 38.6 mm |
| Device type | Wristband activity tracker |
| Display type | AMOLED |
| Distance travelled | Yes |
| Eat & drink | No |
| Form factor | Rectangle |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heart rate monitor | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Hours slept | No |
| Housing material | Aluminium, Glass, Resin |
| Memory capacity | 7 day(s) |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Number of bands included | 2 |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 C |
| Pedometer | No |
| Personal goals | Yes |
| Position location | Yes |
| Product colour | Black |
| Quality of sleep | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 45 C |
| Suggested gender | Any gender |
| Thickness | 1.17 cm |
| Timer | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Water resistance | 5 ATM |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 50 m |
| Wi-Fi | No |
| Width | 18.5 mm |
| Workout tracking | Yes |
| Wrist size range | 140 - 220 mm |
