



Transcend SD Card SDXC/SDHC Class 10 4GB
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRPNXG
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0760557817222
83,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 4 GB |
| Certification | CE/FCC |
| Depth | 2.1 mm |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Flash card type | SDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 32 mm |
| Input voltage | 2.7 - 3.6 V |
| Internal memory type | NAND |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 C |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 30 MB/s |
| Weight | 2 g |
| Width | 24 mm |
