











Lindy 4 Port USB 3.2 Gen 2 Hub
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRPO21
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 7.50cm x 21.00cm
- EAN: 4002888433341
68,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 0.2 m |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) RoHS CE REACH UKCA |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Depth | 34.7 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 12.1 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Housing material | Aluminium Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Tempered glass |
| Hub interfaces | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 30 C |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 194 mm |
| Package width | 174 mm |
| Ports quantity | 4 |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 C |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Width | 110.5 mm |
