

















Campingaz Camping Cook CV
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CAMPINGAZ
- Κωδικός: WLONONWCRSPHY
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.30cm x 22.30cm x 28.10cm
- EAN: 3138522118815
92,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable power | Yes |
| Boil time | 6.75 min |
| Depth | 450 mm |
| Dishwasher proof accessories | Yes |
| Fuel consumption | 261 g/h |
| Guarantee | G024M |
| Heat source | Butane/Propane |
| Height | 96 mm |
| Ignition type | Manual |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Operating time (max) | 100 min |
| Power | 3600 W |
| Product colour | White |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 300 mm |
