







DeLOCK 85392 USB cable USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 5 m USB C Black, Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DELOCK
- Κωδικός: WLONONWCRPRRN
- Βάρος(kg): 0.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 7.50cm x 21.00cm
- EAN: 4043619853922
96,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AWG wire size | 22/28 |
| Cable diameter | 4.6 mm |
| Cable length | 5 m |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Input current (max) | 2 A |
| Input voltage | 5 V |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
