























































Jonsbo T7 Midi Tower Wood, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Jonsbo
- Κωδικός: WLONONWCROUNB
- Βάρος(kg): 7.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 40.50cm x 30.00cm
- EAN: 6970620554914
259,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Y |
| Audio output | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 305 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 120 140 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 403 mm |
| Illumination | Yes |
| Material | Aluminium Steel Glass |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Maximum graphics card length | 28 cm |
| Maximum PSU length | 22 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| On/off button | Yes |
| Power supply included | No |
| Product colour | Silver Wood |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Reset button | Yes |
| Side window | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5 |
| Supported motherboard form factors | ITX |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 5.85 kg |
| Width | 210 mm |
