











Yealink UH35 Mono Teams USB-C/A Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCROJUG
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.20cm x 15.70cm x 5.50cm
- EAN: 6938818320956
70,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Driver unit | 3.5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 109 dB |
| Headset type | Monaural |
| Impedance | 32 |
| Maximum input power | 30 mW |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity | -44 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling type | Passive |
| Number of microphones | 2 |
| Optimized for | Teams |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 52 mm |
| Package width | 217 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Calls/Music |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 96.5 g |
