







Yealink UH46 Mono Teams USB-C/A Headset
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Yealink
- Κωδικός: WLONONWCROJRO
- Βάρος(kg): 0.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.10cm x 5.80cm x 18.50cm
- EAN: 6938818322585
89,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 2.15 m |
| Carrying case | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 184 mm |
| Driver unit | 3.5 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Folding microphone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 113.8 dB |
| Headset type | Monaural |
| Height | 69 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Microphone frequency | 100 - 14000 Hz |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Microphone type | In-line |
| Number of microphones | 3 |
| Operating keys | Answer/end call Volume - Mute Volume + |
| Package depth | 207 mm |
| Package height | 53 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.55 kg |
| Package width | 177 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Headset |
| Quantity | 1 |
| Recommended usage | Office/Call center |
| USB connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 127 g |
| Width | 153 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
