



Havit TW991 PRO (Space NC01T) - wireless earbuds wth ANC (black)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVSBL0074
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 13.00cm x 10.00cm
- EAN: 6939119093259
33,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 26,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity (charging case) | 450 mAh |
| Battery recharge time (charging case) | 2 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 6.0 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Continuous audio playback time | 7 h |
| Continuous audio playback time (ANC off) | 7 h |
| Continuous audio playback time (ANC on) | 5.5 h |
| Continuous audio playback time (with charging case) | 30 h |
| Depth | 23.4 mm |
| Designed for children | No |
| Driver unit | 1.2 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 31.4 mm |
| Left earpiece battery capacity | 40 mAh |
| Microphone in | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Noise canceling | Yes |
| Noise canceling type | Active |
| Noise reduction | Yes |
| Noise reduction level | Up to 45 dB |
| Product colour | Black |
| Product type | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| Right earpiece battery capacity | 40 mAh |
| Safety warning | Do not use near sources of heat or fire. Keep out of reach of children. Check the condition of the batteries regularly to prevent leakage. |
| Wearing style | In-ear |
