











XD DESIGN BACKPACK URBAN WATER RESISTANT SAGE BLUE P706.2815
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRIMF4
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 43.50cm x 45.00cm x 8.00cm
- EAN: 8714612176511
109,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Possibility of increasing the capacity Padded adjustable straps Waterproof material Lockable main slider Reflective logo Organizational panel Wide opening for easy access to the large main compartment and other pockets |
| Capacity | 20 L |
| Depth (imperial) | 15 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 44 cm |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Blue |
| Warnings | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
| Weight | 755 g |
| Width (cm) outer carton | 30 cm |
