









































Makita DUS108Z garden sprayer Backpack garden sprayer 10 L
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAWMAKOPR0004
- Βάρος(kg): 7.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 59.50cm x 41.00cm
- EAN: 088381741637
337,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 272,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable shoulder strap | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Charger | No |
| Depth | 237 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 437 mm |
| Hose length | 1.7 m |
| Manual | Yes |
| Maximum pressure | 5 bar |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Product type | Backpack garden sprayer |
| Quantity | 1 |
| Tank capacity | 10 L |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 317 mm |
