







De Longhi Icona Capitals electric kettle 1.7 L 2000 W White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeLonghi
- Κωδικός: WLONONWCROZFX
- Βάρος(kg): 1.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 23.00cm x 22.00cm
- EAN: 8004399773738
115,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 93,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 360° rotational base | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Cordless | Yes |
| Depth | 230 mm |
| Filtering | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 265 mm |
| Housing material | Stainless steel |
| Power | 2000 W |
| Power source | AC |
| Product colour | White |
| Removable filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Weight | 1.3 kg |
| Width | 230 mm |
