



Bench grinder Scheppach BG200
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Scheppach
- Κωδικός: WLONONWCRCJUW
- Βάρος(kg): 16.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 33.00cm x 34.00cm
- EAN: 4014915082132
193,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 / 400 V |
| Adjustable spark shield | Yes |
| Adjustable stand | Yes |
| Coolant tank | Yes |
| Depth | 340 mm |
| Engine type | Induction motor |
| Grinding wheel diameter | 20 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 320 mm |
| Input power | 550 W |
| Lighting | Yes |
| Mounting | Countertop |
| Number of grinding wheels | 2 |
| Product colour | Black Blue |
| Variable speed | No |
| Weight | 15.2 kg |
| Width | 480 mm |
