



















Scheppach HPC1400 - pressure washer
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Scheppach
- Κωδικός: NELSCPMCI0009
- Βάρος(kg): 5.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 40.00cm x 24.00cm
- EAN: 4014915236986
77,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,53€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 230 V |
| Accessory holder | Y |
| Castor wheels | Yes |
| Cord winder for easy cord storage | Yes |
| Depth | 233 mm |
| Ergonomic grip | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 455 mm |
| Hose length | 3 m |
| Package contents | Water inlet filter x 1 High-pressure hose Cleaning lance with extension x 1 Standard nozzle x 1 |
| Power consumption (typical) | 1400 W |
| Power source | Electric |
| Pressure range | High-pressure |
| Pressure rating | 80 bar |
| Product colour | Black Blue |
| Tool-free accessory change | Yes |
| Water filter | Yes |
| Water flow (max) | 390 l/h |
| Weight | 5 kg |
| Width | 245 mm |
| Working pressure (max) | 110 bar |
